מחירים


צילומי הריון

מבצע

צילומי הריון

צילומי הריון בסטודיו עורכים שעה וחצי, בסטודיו מאובזר יש בו מבחר של שמלות הריון, בדים, ואקססוריז לבחירתכן צילומים על רקעים שונים, תמונות ללא הגבלה כל התמונות עוברות עריכה בסיסית. מתוכן 10 תמונות עוברות עריכה בפוטושופ. את כל התמונות אתם מקבלים על גבי דיסק . כמובן שאפשר לצרף לצילומים ילדים ובן זוג.

900650

צילומי חלאקה, משפחה וילדים

מבצע

סמאש קייק

צילומי סמאש קייק בסטודיו ביבנה, צילומי סמאש קייק כוללים שעה עד שעה וחצי צילומים בסטודיו תמונות ללא הגבלה כל התמונות עוברות עריכה בסיסית 10 תמונות ערוכות בפוטושופ כל התמונות מתקבלות על גבי דיסק בסטודיו יש מגוון רחב של רקעים ואביזרים יחודיים לצילומי גיל שנה. ניתן לבחור 3 רקעים שונים לצילומים. הצילומים כוללים צילומי משפחה על רקע לבן.

1200850

מבצע

צילומי חלאקה

צילומי חלאקה מתקיימים בסטודיו ביבנה. כוללים תמונות לילד על רקעים שונים. בסטודיו יש אבזרים ייחודיים לצילומי חלאקה בהם ניתן להשתמש חופשי . הצילומים כוללים 40 דק' צילום בסטודיו, תמונות ללא הגבלה כל התמונות עוברות עריכה בסיסית מתוכן 10 תמונות בפוטושופ אתם מקבלים את כל התמונות על גבי דיסק.

550450

מבצע

צילומי ילדים

צילומי ילדים בסטודיו ביבנה כוללים שעה צילום בסטודיו, צילומי משפחה, מבחר של רקעים לצילום הילדים לבחירתכם. בסטודיו יש מגוון אביזרים ייחודיים לצילום ילדים בשימוש חופשי תמונות ללא הגבלה כל התמונות עוברות עריכה בסיסית מתוכם 10 תמונות פוטושופ. כל התמונות מגיעות על גבי דיסק.

850650

צילומי תדמית וביוטי

מבצע

צילומי תדמית וביוטי

צילומי תדמית וביוטי בסטודיו ביבנה כוללים חצי שעה צילום בסטודיו, צילום על 2 רקעים שונים לבחירה תמונות ללא הגבלה על גבי דיסק כל התמונות עוברות עריכה בסיסית. ניתן להחליף ביגוד.

500300

צילומי ניו בורן

מבצע

צילומי ניו בורן

צילומי ניו בורן בסטודיו ביבנה כוללים עד 3 שעות צילום בסטודיו צילומים עם ההורים 4 סטים שונים לצילום התינוק לבחירתכם בסטודיו מגוון רחב של אביזרים ייעודיים ומיוחדים לצילומי ניו בורן לבחירתכם תמונות ללא הגבלה על דיסק כל התמונות עוברות עריכה בסיסית 10 תמונות ערוכות פוטושופ. צילומי ניו בורן מומלץ לתאם בן 5-10 ימים מיום הלידה ניתן לצלם גם עד גיל חודש.

1500990

תוספות

מחיר לתוספות

בסטודיו מבחר של אלבומים, מגנטים, הגדלות על קנבס, אינסטה בלוק בתוספת תשלום לפי מחירון.

צילומי משפחה

מבצע

צילומי משפחה

צילומי משפחה בסטודיו ביבנה כוללים שעה צילום בסטודיו צילומים של כל המשפחה ביחד , צילומים של כל ילד בנפרד מבחר של רקעים לבחירתכם, שימוש חופשי באביזרים. תמונות ללא הגבלה כל התמונות עוברות עריכה בסיסית 10 תמונות פוטושופ, את התמונות אתם מקבלים על גבי דיסק.

850650