מה כדאי להביא לצילומי הריון?


תקופת ההיריון היא ללא ספק אחד מן הזמנים המרגשים והמיוחדים ביותר בחייה של כל אישה. תקופה שבה נוצר הקשר הראשוני עם מי להיות בנה או בתה. לא בכדי שנשים רבות רוצות להנציח את אותה תקופה מיוחדת, אך נתקלות לא פעם בחששות לנוכח השינויים הרבים שגופן חווה. המלצתי היא לקרוא את המאמר שכתבתי באשר למהו הזמן הטוב ביותר לצילומי היריון ולאחריו את המאמר המסביר כיצד להתכונן לצילומים מבעוד מועד.

במאמר הבא אתייחס לנושא חשוב לא פחות - היום הנכסף הגיע, הסט כבר מוכן, אז עם מה צריך להגיע כדי שיום הצילומים יהיה מושלם!

צ'ק ליסט ליום צילומי הריון

שימי דגש על ביגוד נעים ונוח. במיוחד אם מדובר בתקופת הקיץ, אז חשוב שתגיעי עם ביגוד מאוורר שיעניק לך תחושת רעננות מירבית טרם הצילומים עצמם.

מומלץ מאוד להביא ביגוד להחלפה מהבית. ההמלצה שלי היא לבוא עם בגדי בייסיק דוגמת חולצה לבנה וג'ינס. כמה שהצילומים יהיו יותר פשוטים, כך הסגנון יהיה יותר נקי ויפה. בנוסף מומלץ להגיע עם חזיות בצבע שחור ולבן. את הבחירה נעשה במהלך הצילומים כדי שנוכל להתאים מגוון רחב של פריטים מן התפאורה והלבוש.

אל תתפשרי על מה שעושה לך טוב וגורם לך להרגיש בעלת מראה מחמיא. התחושות הפנימיות שלך הן מה שיקרין כלפי חוץ במהלך הצילומים. הביאי איתך תכשירים קוסמטיים שונים ויומיומיים שעוזרים לך בבוקר להיראות בדיוק כפי שאת רוצה. מקסימום נעשה הפסקות מפעם לפעם כדי שתוכלי לשמור על מראה רענן וחיוני.

מתלבטות? התייעצו עמי!

קוראים לי שמרית חן ואני צלמת מקצועית. אני אשמח ללוות אתכן במהלך צילומי ההריון ולהפיק לכן את האלבום המושלם מתקופה מרגשת וייחודית. למידע נוסף השאירו לי פרטים או התקשרו: 054-2478730.